Znamy się na podatkach

Jesteśmy zespołem konsultantów i doradców podatkowych z kilkunastoletnim doświadczeniem i praktyką.

Zapewniamy pomoc i wsparcie, także w ramach szczególnych – indywidualnych projektów takich jak restrukturyzacje firm, wprowadzenie odpowiednich procedur zabezpieczających, czy analiza w zakresie limitowania usług niematerialnych.

Mamy bogate doświadczenie z zakresu przygotowywania i przeprowadzania dedykowanych szkoleń dla pracowników z wybranych obszarów podatkowych. Prowadzimy szkolenia otwarte, warsztaty i szkolenia dedykowane konkretnej działalności.

Dokonujemy ogólnych przeglądów podatkowych mających na celu zidentyfikowanie potencjalnych ryzyk podatkowych lub możliwości zwiększenia efektywności podatkowej. Przeprowadzamy weryfikację konkretnych zagadnień, procesów czy obszarów działalności.

NAJNOWSZE WPISY

Zapisz się do naszego newslettera, bądź na bieżąco!

Newsletter

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy zespołem konsultantów i doradców podatkowych z kilkunastoletnim doświadczeniem i praktyką. W zakresie doradztwa podatkowego wspieramy zarówno Spółki z Grupy Impel (której jesteśmy częścią), jak i realizujemy projekty dla wielu klientów rynkowych. Świadczymy pełen zakres usług doradztwa podatkowego: wspieramy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Ze względu na różnorodność dotychczasowych klientów nasze doświadczenia obejmują wiele branż i obszarów merytorycznych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i orzecznictwie, dzięki czemu gwarantujemy doradztwo wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb klienta i zgodne z aktualnymi rozwiązaniami. Nasz zespół stanowią zarówno osoby z doświadczeniem w organach podatkowych i firmach doradczych (z tzw. Wielkiej Czwórki), jak również osoby obsługujące wewnętrznie Grupę Impel. Taki podział kompetencji pozwala nam gruntownie poznać potrzeby i punkt widzenia klienta, a nie tylko specjalisty podatkowego. Mamy bogate doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych. Skutecznie wspieramy klientów w uzyskaniu interpretacji podatkowych (np. w zakresie IP BOX, ulgi B+R), a także w postępowaniach i kontrolach podatkowych oraz w sprawach przed sądami administracyjnymi. Chętnie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia, warsztaty i webinaria, a także publikując artykuły prasowe w mediach, m.in. w Rzeczpospolitej, Gazecie Prawnej i na portalu Infor.pl. Doradzamy, bo znamy się na podatkach. Sprawdź nas!

Partnerzy i klienci