Strefa wiedzy

Podatki mogą być skomplikowane, ale nie musisz się martwić! Przygotowaliśmy dla Ciebie podatkwą „Strefę wiedzy”, w której znajdziesz szeroki wybór bezpłatnych materiałów edukacyjnych, artykułów, poradników oraz materiałów wideo. W „Strefie wiedzy” dzielimy się naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci zrozumieć najważniejsze zagadnienia związane z podatkami. Nie wszystkie funkcjonalności już działają, dlatego przepraszamy za niedogodności i zapraszamy wkrótce!

Artykuły

W sekcji „Artykuły” znajdziesz teksty przygotowane przez nasz doświadczony zespół konsultantów i doradców podatkowych. To tutaj eksperci dzielą się swoją wiedzą, praktycznymi poradami i najnowszymi informacjami w zakresie podatków. Nie ważne, czy jesteś przedsiębiorcą, freelancerem czy osobą prywatną – nasze artykuły są dostosowane do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania. Dzięki naszym ekspertom, podatki staną się dla Ciebie bardziej zrozumiałe, a zarządzanie nimi będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Artykuły

   11.04.2024

KSeF- zmiany w projekcie – wszystko, co musisz wiedzieć

Poznaliśmy najnowsze propozycje zmian w ustawie regulującej Krajowy System e-Faktur (KSeF). Minister Finansów rozpoczął konsultacje tego projektu (z projektem można zapoznać się na stronie:

Artykuły

   19.06.2023

Skutki podatkowe zniesienia stanu zagrożenia epidemicznego

16 czerwca 2023 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 14 czerwca 2023 r. w sprawie  odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego związanego

Artykuł tylko dla zalogowanych

Artykuły

   23.06.2022

Polski Ład 2.0 wchodzi w życie

13 czerwca 2022 r. Prezydent Andrzej Duda podpisał Ustawę z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2022 poz. 1265),

Artykuły

   10.05.2022

Koniec epidemii a preferencje podatkowe

Proponowane w projekcie Rozporządzenia Ministra Zdrowia[1] odwołanie stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 (zapowiadane przez Ministra Zdrowia na 16 maja 2022 r.) oznacza

Bez kategorii

   12.04.2022

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Niniejszy Regulamin ustanawia się na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2020, poz. 344 ze zm. – Ustawa).

BTP_0424_regulamin_swiadczeniauslug

Artykuły

   14.03.2022

PIT-2 także w ciągu roku

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 24 lutego 2022 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz

Poradniki

Już wkrótce w tej sekcji znajdziesz poradniki i informatory podatkowe do pobrania. Materiały dotyczą różnych zagadnień – każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Wideo

Już wkrótce w tej sekcji znajdziesz nagrania z naszych bezpłatnych webinariów i szkoleń. Lubimy dzielić się wiedzą – korzystaj do woli!