Ulgi podatkowe

Wiemy, jakie warunki trzeba spełnić, aby skutecznie i bezpiecznie obniżyć swoje obciążenia podatkowe.
Skorzystaj z naszej oferty i poczuj ulgę!

Z jakich ulg mogą skorzystać podatnicy?

Ulga B+R

Oszczędź więcej na prowadzeniu badań i innowacji! Ulga podatkowa umożliwia podwójne lub nawet potrójne zaliczenie określonych kosztów, bez względu na branżę, w której działasz.

IP BOX

Tworzysz lub rozwijasz prawa własności intelektualnej, które podlegają ochronie prawami autorskimi? Skorzystaj z preferencyjnej stawki opodatkowania – tylko 5%.

Pozostałe ulgi

Ulga na ekspansję, ulga na innowacyjnych pracowników, ulga na robotyzację, ulga CSR – skontasktuj się z nami i dowiedz się, czy możesz skorzystać

W ramach tej usługi:

1

Dokładnie przeanalizujemy zakres Twoich działań oraz rodzaje ponoszonych wydatków, aby określić, jakie ulgi Ci przysługują.

2

Przygotowujemy wnioskio interpretację podatkową, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo.

3

Pomagamy w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji wdrożeniowej i wspieramy przy kalkulacji oraz poprawnym rozliczeniu ulgi.

4

Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco odpowiadamy na pytania i wątpliwości.

5

Zapewniamy wsparcie naszych eskpertów, również w przygotowaniu odpowiednich wniosków i wyjaśnień do organów podatkowych.

Dlaczego akurat ta usługa?

Skorzystanie z ulg podatkowych wymaga dobrej znajomości aktualnych przepisów i orzecznictwa. Wprowadzane zmiany w prawie podatkowym, niejasne przepisy i sprzeczne interpretacje zniechęcają niektórych przedsiębiorców do korzystania z ulg.

Mamy duże doświadczenie w skutecznym wdrażaniu ulg podatkowych u naszych klientów, wiemy na co zwrócić szczególną uwagę. Korzystając z naszej usługi zwiększasz bezpieczeństwo podatkowe firmy i realnie zmniejszasz poziom opodatkowania uzyskiwanych przychodów.

Sprawdź nas!

 

Masz pytania do usługi?

Napisz do nas